MENU
klinika

Pas akuzave, dikush e mbron

“Ronaldo është normal, ka qenë xhentil me mua!”

09.10.2018 - 23:04

Pas akuzave të pafundme për përdhunim, dikush tashmë ka dalë në krah të Cristiano Ronaldos.

E kemi fjalën për një prej ish-të dashurave të portugezit, bukuroshja italiane Raffaella Fico. Ajo është shprehur as nuk mund ta besojë se sulmuesi i Juventusit mund të ketë ushtruar dhunë ndaj femrave.


“Kam qenë e dashura e Cristiano Ronaldos për 11 muaj, asokohe ai luante për Manchester Unitedin. Njeriu vërtet habitet kur dëgjon për akuza të tilla. Ronaldo është një djalë normal, i qetë dhe gjithmonë ka qenë një xhentëlmen me mua. Ai stërvitej edhe në shtëpi, bënte ushtrime barku pas darke ndërsa shikonte një film”
, ka treguar Rafaella për Rai Radio 1.

MILANO – IL CALCIATORE MARIO BALOTELLI ARRIVA IN CENTRO CON LA FIDANZATA RAFFAELLA FICO PER UNA GIORNATA DI SHOPPING.

kolana e librave

Pas Ronaldos, Raffaella Fico ishte në një lidhje me italianin Mario Balotelli, me të cilin e ka një vajzë. Ajo është përfshirë edhe në skandalin seksual të Silvio Berlusconit (2011), “Bunga Bunga”, si njëra prej femrave që ishte takuar rregullisht me ish-kryeministrin italian në orgjitë seksuale.