MENU
klinika

Dy emra favoritë

Meghan shtatzënë, nisin bastet për emrin e fëmijës

15.10.2018 - 17:01

Tashmë nuk ka më dyshime, Meghan Markle pret një fëmijë dhe duhet të bëhet nënë këtë pranverë! Njoftimi u dha në nisjen e turneut të saj të parë zyrtar në krah të bashkëshortit, princit Harry, i cili zhvillohet në Australi.

Fëmija që do të sjellë në jetë Dukesha e Sussex-it, do të jetë i shtati në linjën e fronit. Çifti, thuhet në deklaratën zyrtare, e vlerëson maksimalisht të gjithë mbështetjen që ka marrë nga njerëz anembanë globit që prej martesës në muajin maj.

Menjëherë kanë reaguar edhe bastet sportive, të cilat kanë nisur të pranojnë baste në lidhje me emrin e fëmijës.

Sipas koeficienteve të vendosur nga kompanitë e basteve, janë dy emra favoritë, Aleksandër dhe Alis.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Kanë qenë ditët më të tmerrshme të jetës sime”

Bujar Qamili rrëfen betejën për jetën: Kur isha në koma…

Duket më e re dhe më e bukur se kurrë!

Cili është sekreti i pamjes rinore të Demi Moore?

Kërcimi gjatë paradës “rrëmben” vëmendjen

Princi Louis bëhet përsëri viral

FOTOLAJM/ Nga Noizy deri te Arbana Osmani

VIP-at që mbështetën Kombëtaren në stadiumin e Dortmund