MENU
klinika

Ironizon opozitën

‘Shpifjet’/ Rama: Opozita do lërë çizmet gjyqeve

23.10.2018 - 16:31

Kontributi i parë pas një procesi gjyqësor për shpifjen ka shkuar për një bibliotekë shkolle në Kodër Kamzë, sipas kryeministrit Edi Rama, i cili paralajmëron se janë gati 12 paditë e para antishpifje.

Inaugurohet Fondi i Edukimit nga një shpifje e PD për Erion Veliaj. Kontributi i parë për një bibliotekë shkolle në Kodër-Kamëz. Gati 12 paditë e para Antishpifje nga ana ime. Në përpunim nja dy duzina të tjera. Kjo opozitë si Liza në botën e çudirave do lerë dhe çizmet gjyqeve”, shkruan Rama.