MENU
klinika

Detajet

Aksident i rëndë me disa të plagosur në Berat

09.11.2018 - 12:48

Një aksident ku u përfshinë 3 makina ka ndodhur në aksin rrugor Ura Vajgurore-Berat.

Nga përplasja e makinave u plagosën disa persona.

Të lënduarit janë dërguar në spital.

“Konkretisht mjeti tip Benz me drejtues shtetasin Xh.B, 67 vjeç, banues në Kuçovë është përplasuar me mjetin tip Volsvagen me drejtues shtetasin A.A, 44 vjeç, banues në Moravë dhe me një mjet tjetër tip Benz me drejtues shtetasin I.Z, 60 vjeç, banues në Vlorë”, thuhet në njoftimin e policisë.

kolana e librave

Për pasojë u dëmtuan shtetasit Xh.B, A.A, dhe nëna e tij shtetasja F.A, 70 vjeçe e cila ishte pasagjere.

Tre të plagosurit janë transportuar në Spitalin Rajonal Berat, jashtë rrezikut për jetën.

Vijon…

Nxënësit dhe mësuesit në Darëzezë bojkot

Kushtet e transportit/ Fieri në protestë

U sulmua nga Mihal Kokëdhima në Porto Palermo

Miliarderi spanjoll rikthehet në Shqipëri, ja arsyeja

"Faturohemi më shumë sesa harxhojmë"

Banorët e Povelçës protestojnë kundër OSHEE

Mbi 100 vizita brenda 24 orëve

Berat/ Shtohen virozat tek fëmijët