MENU
klinika

Fotot

Lista/ 16 të rrezikshmit e Beratit, mes tyre një femër

17.11.2018 - 10:05

Policia e Shtetit ka bërë publik sot 16 personat më të kërkuar ne Berat në vijim të publikimit të listës me emrat dhe fotot e personave më të kërkuar.

Mes personave më të kërkuar kryesisht për vrasje dhe me dënime të rënda është edhe një grua me emrin Mirela Muhametllari, e dënuar me 10 vite burg për trafik droge.

Këta janë 16 personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Beratit.

Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, njofton policia.