MENU
klinika

Detajet

Moti i keq lë Dibrën tre ditë pa energji elektrike

21.11.2018 - 12:09

Moti i keq ka përfshirë pjesën më madhe të vendit, por kryesisht zonat malore pas reshjeve të para të dëborës janë izoluar dhe reshjet e dëborës kanë shkaktuar gjithashtu edhe probleme me energjinë elektrike.

Bëhet e ditur se disa fshatra në qarkun e Dibrës, prej 3 ditësh vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Bëhet fjalë për fshatrat në zonën e Njësisë Arras.

Në këtë zonë prej disa ditësh ka patur reshje dëbore dhe zona është e izoluar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN