MENU
klinika

Shkak energjia elektrike

Zjarr në një pallat në Elbasan, panik tek qytetarët

22.12.2018 - 12:37

Një zjarr ka rënë në një boks të shpërndarjes së rrjetit elektrik në një pallat në lagjen “Çlirimi” të qytetit të Elbasanit.

Flakët dhe tymi kanë shkaktuar panik tek familjet pranë zonës ku ka rënë zjarri që kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësit.

Shërbimi zjarrfikës ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka stabilizuar situatën. Ndërkohë është ndërprerë furnizimi me energji elektrike për të evituar pasoja e zjarrit.

Dyshimet e para janë se zjarri ka ardhur për shkak të mbingarkesës në rrjet.

“Zegjinia vuajti shumë, e godita dhe me sëpatë”

Rrëfimi tronditës i të moshuarit nga Gramshi

Graun e vray në banesë, ndërsa vëllain...

Si ndodhi krimi i dyfishtë në Gramsh?

Aksidentoi për vdekje 20-vjeçarin

Si u arratis Konsulli i Nderit nga vendi i ngjarjes