MENU
klinika

Akuzohet për përdhunim

Arrestohet në Paris këngëtari i famshëm!

22.01.2019 - 15:11

Denoncimi që ka bërë një 24-vjeçare se është tentuar të përdhunohet nga Chris Brown ka bërë që policia franceze të marrë menjëherë masa dhe të arrestojë këngëtarin e famshëm.

24-vjeçarja njoftohet se i tha policisë se u takua në një klub nate në kryeqytetin francez, pranë Champs-Elysees, përpara se të ktheheshin në hotel. Këngëtari 29-vjeçar ende nuk ka komentuar pretendimet e vajzës së re, por se policia franceze po heton ankesën e gruas.

Dy persona të tjerë, të identifikuar nga mediat franceze si truproja e Brown-it dhe një mik, gjithashtu janë arrestuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ish i dashuri Rihanna-s

Rita Ora në lidhje me Chris Brown?!