MENU
klinika

Nga “One kiss”

Dua në studio me Calvin Harris, ç’po “kurdisin”?

11.01.2019 - 20:45

Dua Lipa duket se menjëherë pas pushimeve të fundvitit të kaluar ka nisur menjëherë punës, që në ditët e para të 2019.

Këngëtarja tejet e talentuar me origjinë nga Kosova është parë së fundmi studio regjistrimi së bashku me Calvin Harris dhe këngëtaren suedeze Tove Lo.

Dua duket se do të vijë me një bashkëpunim të fuqishëm me Calvin Harris këtë herë. Por deri atëherë na duhet të presim.

Nuk është hera e parë që Dua bashkëpunon me Calvin. “One Kiss”, një ndër këngët më të dashura për fansat dhe tepër e vlerësuar, u përzgjodh si fituese e “MTV Summer Hits”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN