MENU
klinika

Detajet

Korçë/ Gjendet një person i pajetë, dyshohet se…

05.01.2019 - 09:00

Trupi i një personi të pajetë është gjendur në rrugën e fshatit Ravonik të Korçës.

Sipas të dhënave të para mësohet se personi ka qenë duke lëvizur me biçikletë.

Dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e të ftohtit dhe temperaturave tepër të ulëta.

Mësohet se viktima J.P 55 vjeç ka pësuar atak kardiak, teksa ka qenë duke lëvizur me bicikletë.