MENU
klinika

Njoftimi i policisë

Arrestohet 50-vjeçari në Kurbin, qytetarët e denoncojnë për…

19.02.2019 - 10:10

Pas denoncimit të bashkëfshatarëve një 50-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Kurbin.

Shtetasi R.G është denoncuar për posedim të lëndëve narkotike.

“Gjatë kontrollit të ushtruar në ambientet përreth banesës së tij në Mamurras, Kurbin,iu konstatua dhe sekuestrua më cilësinë e provës materiale një sasi lënde narkotike e dyshuar kanabis sativa”, tha policia.

Arrestimi i tij u bë për veprën penale ” Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”.