MENU
klinika

S’ka të bëjë me martesën

Pas Selena-s, depresioni prek dhe Bieber

12.02.2019 - 23:31

Tashmë të ndarë, Selena Gomez dhe Justin Bieber nuk i lidh vetëm e shkuara, por edhe një diagnozë.

LAS VEGAS, NV – MAY 22: Singers Justin Bieber (L) and Selena Gomez pose during the 2011 Billboard Music Awards at the MGM Grand Garden Arena May 22, 2011 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Pasi këngëtarja e famshme kaloi kohë të vështira në depresion, me të njëjtën problem është diagnostikuar edhe ish-i dashuri i saj Bieber.

Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin

Burime të shumta konfirmuan lajmin për revistën ‘People’, duke theksuar me këmbëngulje se çështjet e shëndetit mendor nuk ishin të lidhura me martesën e tij me Hailey Baldwin.

Justin bieber, selena gomez

Burimet thonë se këngëtari 24-vjeçar duket i lodhur. “Ai po lufton me depresionin, por nuk ka të bëjë me martesën e Hailey Baldwin. Ai është shumë i lumtur që është martuar me atë. Ka diçka tjetër që e mundon dhe po merr ndihmë për ta kaluar këtë problem shëndetësor. Duket i sigurt dhe shumë shpejt do të ndihet më mirë”, thanë burimet për revistën ‘People’.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN