MENU
klinika

Detajet

Qëllohet 2 herë në gjoks/ 52-vjeçari shkon vetë në spital

15.02.2019 - 22:21

Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Patos të Fierit.

Sipas burimeve, i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale E.F 53 vjeç, nga Patosi, i cili ka shkuar me makinën e tij në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Ai është qëlluar në kraharor dhe ka marrë dy plagë ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

“Sot rreth orës 21:30, shtetasi E.F, 52 vjeç, banues në Patos, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri dhe ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Policia po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje”

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.