MENU
klinika

“So Am I”

Ava Max, çfarë suksesi! 3 mln shikime në 3 ditë

11.03.2019 - 13:30

Pas suksesit të padiskutueshëm që pati me projektin e saj muzikor “Sweet but Psycho”, shqiptarja Ava Max solli për fansat e saj këngën më të re, “So am I”, vetëm 3 ditë më parë.

E tashmë suksesi i këngëres shqiptare duket se nuk do të ndalet më dhe ai është i garantuar. Ava është në rrugën e duhur për të arritur yjet e tjerë shqiptarë si Rita Ora, Dua Lipa apo edhe Bebe Rexha.

kolana e librave

Në vetëm 3 ditë që kënga është publikuar në Youtube ka marrë më shumë se 3 milionë shikime.

Edhe kjo këngë duket se është në rrugën e duhur për të qenë të një njëjtat nivele si edhe kënga e parë “Sweet but Psycho”, e cila aktualisht ka gati 200 milionë shikime në Youtube.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNFeston 77-vjetorin e ditëlindjes

Mick Jagger, pushime ëndrrash në Toscana

Me kë është bashkuar kësaj radhe?

Besa Kokëdhima po sjell një këngë të re

Pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Dasmë këtë vit?