MENU
klinika

Miranda Kerr sërish shtatëzanë

Bashkëshortja e themeluesit të Snapchat nënë për herë te tretë?

30.03.2019 - 17:32

Vetë Miranda Kerr ka njoftuar se është shtatzënë. 35-vjeçarja australiane do të bëhet sërish nënë dhe kjo ështe hera e tretë për bukuroshen Kerr.

Ky është fëmija i saj i dytë me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel. Në një deklaratë, përfaqësuesit e saj konfirmuan: “Miranda, Evan, Flynn dhe Hart do të mirëpresin një anëtar të ri në familjen e tyre.”

Ajo dhe Evan janë martuar në maj të 2017 dhe ndihen më të dashuruar se kurrë.