MENU
klinika

Kriset marrëdhënia

Divorc mes Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ?

17.03.2019 - 14:49

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin duket se nuk po shkojnë edhe aq mirë bashkë.

Çifti i sapomartuar debatuan ndërsa ishin ulur nën rrezet e diellit. Disa herë Justin është parë teksa largohet duke mbuluar fytyrën me dëshpërim.

Ndërsa 22-vjeçarja, me të cilën këngëtari u fejua pesë muaj më parë, duket se nuk po e ngushëllon dot partnerin e saj. Modelja dhe 25-vjeçari u martuan shtatorin e kaluar në një ceremoni civile në Manhattan, por planet e çiftit për një ceremoni fetare fetare para familjes dhe miqve janë shtyrë pasi Justin po lufton me probleme të shëndetit mendor.

Mësohet se këngëtari se po merr mbështetje profesionale për betejën me depresionin. Sipas burimeve raportojnë se çifti po kalon vështirësi.

Ndërsa Justin ka nevojë për mbështetjen e bashkëshortes, ajo e ka të vështirë t’ia ofrojë për shkak të gjendjes mendore në të cilën është këngëtari është dhe kjo mund të shkatërrojë martesën e tyre.