MENU
klinika

Dyshimet e para

E rëndë në Greqi/ Gjendet i pajetë shqiptari 48-vjeçar

26.03.2019 - 13:27

Një shqiptar 48-vjeçar është gjetur pa jetë në Greqi. Dyshimet e para janë për vrasje.

Ai  është gjetur pa jetë në kanalin e Korinthit. Trupi i shqiptarit u gjet nga një anije turistike ditën e djeshme.

Shqiptari u transferua në spitalin e Korinthit ku u deklarua i vdekur dhe tashmë autopsia do zbulojë arsyen e vdekjes.

Sipas policisë bregdetare me shumë mundësi shqiptari është vetvrarë ose trupi i tij është hedhur në det nga persona të tretë.

Ndërkohë pritet që nga autopsia të dalin  të dhëna të reja.

A përfitojnë emigrantët shqiptarë?

Qeveria greke ul taksat dhe rrit pagën minimale

E dyta vjen Greqia! Ku renditet Shqipëria?

Italia kryeson për kuzhinën më të mirë në botë

Radhë e gjatë në Kakavijë

Pala greke me vetëm dy sportele në punë

Jehona e një skandali, “Watergate” grek

NYT: Babai i Mitsotakis përgjonte kundërshtarët

Mungesa e arsyetimit logjik për turizmin

Cilët turistë po i ‘vjedhim’ Greqisë?