MENU
klinika

Çifti drekonte, pre e paparacëve

Nicolas Cage, martesë për herë të katërt

26.03.2019 - 16:03

Nicolas Cage së shpejti do të kurorëzojë dashurinë e tij më të re në martesë.

Sipas “People” aktori 55-vjeçar ka aplikuar për një licensë martesore me të dashurën e tij Erika Koik.

Çifti është parë shumë rrallë pasi është përpjekur ta mbaj lidhjen jashtë vëmendjes  së mediave dhe daljeve publike.