MENU
klinika

S’u konfirmua kurrë

Rita i jep fund lidhjes me “Spider-Man”-in

05.03.2019 - 23:09

Edhe pse asnjë nga palët nuk e konfirmoi kurrë, për mediat britanike lidhja mes Rita Orës dhe aktorit të famshëm Andrew Garfield ka ekzistuar dhe tashmë ka marrë fund pas muajsh.

Evening Standard Theatre Awards at the Theatre Royal Drury Lane, London
Featuring: Andrew Garfield
Where: London, United Kingdom
When: 18 Nov 2018
Credit: WENN.com

“The Sun” , që i referohet një burimi, shkruan se Garfield ka dashur një jetë më të qetë private, ndërsa në anën tjetër, 28-vjeçarja thuhet se ndihet e shkatërruar nga vendimi i Garfield për t’i dhënë fund lidhjes së tyre pas vetëm katër muajsh.

Ata e kishin kaluar Krishtlindjen së bashku dhe vendimi i aktorit erdhi në mënyrë të papritur për këngëtaren shqiptare. “Rita është e mërzitur për të gjithë situatën. Andrew u nda me të kohët e fundit dhe për këngëtaren ka qenë e vështirë pasi kishin kaluar shumë kohë së bashku”, shkruan “The Sun”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN