MENU
klinika

Detaje

E rëndë në Vlorë/ Humb jetën 11-vjeçarja, dyshimet e para

24.04.2019 - 12:27

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditë e sotme në Vlorë.

Një vajzë e vogël 11-vjeçare është dërguar e pajetë në spital nga familjarët.

Dyshimet e para janë se e mitura mund të ketë vrarë veten.

Vajza është gjetur në tualet nga i vëllai, ndërsa pranë saj ka pasur një litar të hollë.

E mitura është identifikuar me inicialet L.M., nga fshati Babice.

Ende nuk ka shumë detaje dhe mjekët janë të rezervuar në dhënien e përgjigjeve, ndërsa pritet ekspertiza për të përcaktuar shkakun e vdekjes së vogëlushes.