MENU
klinika

Këngëtari tregon...

Ermal Fejzullahu sërish baba?

01.04.2019 - 12:54

Rreth një muaj më parë në mediat rozë u përhap lajmi se Ermal Fejzullahu do të bëhej baba sërish. Bashkëshortja e tij, Ariana, vendosi ta mohonte lajmin, duke dashur të jenë të rezervuar deri në një moment të dytë.

Kur u pyet nëse thashethemet janë të vërteta ai tha: “Po, është e vërtetë. Dashtë Zoti të jemi me shëndet, të jetë mirë ajo ka rëndësi”.

Së fundmi vetë këngëtari konfirmon se do të bëhet sërish baba.

Më pas ai ka shtuar se gjininë e fëmijës nuk e kanë mësuar ende, sepse Ariana duhet të jetë në muajt e parë të pritjes së ëmbël. Ermali ka thënë se dhe fëmijët e tyre janë shumë të lumtur, por vajza e vogël është vetëm 5 vjeç ndihet paksa xheloze.

Historia e violonçelistit të dëbuar për 50 vjet

“Dua të kthehem në Rusi para ditëlindjes së 75-të”

Kush është e dashura 20-vjet më e re e aktorit!?

Sean Penn puth në publik partneren e tij në Itali

Kurorëzoi dashurinë me Klea Hutën

Elgit Doda zbulon se çfarë nuk shkoi në dasmë