MENU
klinika

"Eurovision"

Jonida Maliqi dhe shija e ëmbël e një ëndrre

22.04.2019 - 15:08

Jonida Maliqi është shprehur mjaft e emocionuar për pjesëmarrje e saj në Eurovision.

Kjoështë një nga eksperiencat më mbreslënëse për këngëtaren e cila ka marrë dashamirësnë dhe vlerësimin e të gjithëve.

Këngëtarja në kuadër të koncerteve që mbahen para Eurovisionit ka performuar së fundmi edhe në Spanjë.

Aty ajo përformoi këngën e saj pjesëmarrëse “Ktheju tokës” ku u prit shumë mirë nga publiku si edhe më herët në vende të tjera.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtarja u shpreh e emocionuar.

Natë magjike në Madrid. Po e jetoj ëndrrën e Eurovisionit”.