MENU
klinika

Pakti për Universitetin

Rama jep lajmin e mirë për studentët: Brenda muajit maj…

17.04.2019 - 08:40

Tashmë është bërë traditë që kryeministri Rama të nisë ditën me një lajm ose urim për të gjithë ndjekësit e tij.

Edhe ditën e sotme, kreu i qeverisë Rama, e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë për të gjithë studentët.

Rama bën me dije se branda muajit maj fillon shpërndarja e kartave të studentit, të cilët fitojnë mbi 40 shërbime të ndryshme.

Postimi i plotë:

‘Mirëmëngjes, dhe me një tjetër angazhim të Paktit për Universitetin në rrugën e përmbushjes, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.