MENU
klinika

U zhdukën në Llogara

Policia shpëton dy turistët belgë

19.04.2019 - 08:39

Gjenden dy turistët belgë që humbën mbrëmjen e djeshme në Vlorë.

Ata u lokalizuan fillimisht nga GPS, mes fshatit Ilias pranë Dhërmiut ndërsa tani janë duke zbritur nga zona malore mes Iljazit dhe Vranizshtit.

Policia vijoji kërkimet gjatë gjithë natës për gjetjen e turistëve.

Turistët të cilët humbën teksa ishin duke shëtitur janë, Sem Besem 25 vjeç dhe Valeria Luk 27 vjeç.

kolana e librave

Prej 12 orësh, Policia e Vlorës kishte nisur kërkimet.

Në ndihmë të policisë u vendosën edhe banorët e zonave.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN