MENU
klinika

Memaliaj

Masakroi gruan/ E ndjera varroset pa të afërmit e burrit

01.05.2019 - 20:33

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Memaliaj ditën e djeshme ku burri vrau gruan me sëpatë.

Sipas informacioneve, Skënder Hoxha ka vrarë gruan e tij Antoneta Hoxha, duke e lënë të vdekur në vend.

Çifti ka patur konflikte edhe para disa vitesh ku 63-vjeçari ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes duke i shkaktuar dëmtime.

Varrimi i të ndjerës Antoneta Hoxha është bërë sot në vendlindjen e saj, fshati Veliqot. Të afërmit e viktimës nuk kanë pranuar në varrim familjarët e bashkëshortit vrasës.

Mësohet se ai është shprehur në polici: “nuk më dëgjonte dhe u nxeha”.

Nga ana tjetër, banorët pohojnë se ai ka qenë një person i dhunshëm edhe më parë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNShkak mungesa e avokatëve

Fredi Beleri në Apel, shtyhet seanca

"Ujëra të pastër kristal dhe resorte mahnitëse"

‘Mirror’: Turistët dynden në Shqipëri

Rama: Prologu i një viti turistik të shkëlqyer

“Saranda, mirëpret vizitorë nga e gjithë bota!”