MENU
klinika

Ç'po ndodh?

FNSH e Shqiponja zbarkojnë në Krujë

31.05.2019 - 09:49

Një megaoperacion antikanabis po zhvillohet në Krujë.

Mësohet se 20 furgona dhe 100 forca policore të FNSH e Shqiponjave kanë zbarkuar në Krujë.

Forcat policore janë shpërndarë në disa zona malore.

Në operacion marrin pjesë dhe drejtuesit e policisë së komisariatit të Krujes por edhe drejtues nga Drejtoria e Policisë së Durrësit.

Ende nuk bëhen të ditura detaje të tjera nga operacioni që sapo ka nisur.

Temperatura deri në 37 gradë këtë fundjavë

I nxehti afrikan godet Shqipërinë

Zbulohet “shtëpia e barit”

Në pranga 23-vjeçari i shpallur në kërkim

Çfarë u vendos për Arian Ndojën?

Vendimi i KPK-së për prokurorin e Durrësit

Çfarë shkruan kryeministri?

Dita nis me… portin e ri të Durrësit!