MENU
klinika

FOTOT

Rama publikon pamjet nga porti i Sarandës: Është 5-fishuar numri…

21.05.2019 - 08:47

Tashmë është bërë traditë që kryeministri Rama të nisë ditën me një urim për ndjekësit e tij.

Ditën e sotme, kreu i qeverisë Rama e ka nisur ditën me publikimin e pamjeve nga porti i Sarandës.

Krahas fotos, Rama shkruan se gjatë muajve të parë të vitit është dyfishuar numri i turistëve dhe është pesëfishuar numri i kroçerave.

Postimi:

Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga porti i Sarandës ku gjatë muajve të parë të vitit është dyfishuar numri i vizitorëve dhe pesëfishuar numri i kroçerave me turistë, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama bashkëngjitur fotove.