MENU
klinika
Përditësimi i MSH

Si u zgjerua harta e koronavirusit? 45 raste të reja në 24 orët e fundit

Draftrezoluta

Anëtarët e rinj të skemës së sigurimit të depozitave

Agjencitë e kursim kreditit do të bëhen anëtare të Agjencisë së Sigurimit të Depozitave për...

6 muaj që nga rasti i parë me Covid-19 në Wuhan

Kreu i OBSH: Më e keqja nuk ka ardhur akoma

Organizata Botërore e Shëndetësisë paralajmëron se pandemia e koronavirusit nuk është drejt përfundimit. Tashmë janë...

Nga Endri Tafani

Komunisti Rama dhe anti-komunistët e djathtë të PD-së!

Nga Endri Tafani Ka plot njerëz që e përdorin termin “komunist” pa e patur fare...

Nga Poli Hoxha

Kaq budallenj i dinë socialistët e thjeshtë?!

Nga Poli Hoxha Edi Rama kishte ngarkuar, Endri Fugën, me gjithë stafin e tij gjigant të...

"Nëse nuk e votojnë është “nul”

Mustafa Nano dy fjalë për opozitën parlamentare: Kërcënimi është një bllof

Situata politike me theks të veçantë çështja që ka të bëjë me reformën zgjedhore, në...

Shpërthen ndaj deputetëve të PS e PD

Rama: E ridhunuat të miturën e abuzuar nga roja!

Kryeministri Edi Rama komentoi me tone të ashpra ngjarjen tronditëse të përdhunimit të 15-vjeçares nga...

BBC/ Eksperiment me kaviet

Shkencëtarët: Ibuprofeni mund të ulë deri në 80% vdekshmërinë nga COVID-19

Shkencëtarët britanikë po testojnë “Ibuprofen-in”, si një ilaç që mund të ulë deri në 80%...

‘Sekreti i një dashurie që zgjati 53 vjet’

Rrëfimi i Sadijes: Ja pengu im më i madh për Dritëroin

Kjo intervistë është pjesë e një cikli intervistash syresh të cilat mëtojnë të sjellin para...

Ambasada Amerikane fokuson sërish reformën

“Populli shqiptar foli dhe reforma në drejtësi duhet të ecë përpara”

Ambasada e SHBA-ve ka dalë sot me një deklaratë ku sërish në fokus është reforma...

Nga Prof. Perlat Kapisyzi, pneumolog

Si u zbatua “teoria e ngjarjeve” në Shqipëri për Covid-19

Prof. Perlat Kapisyzi / Pneumolog Dje doli nje artikull ne gazetën italiane Corriere della Sera”: Pse...

Policia përpiqet t’i ndalojë

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin

Dhjetëra qytetarë në Tiranë kanë dalë sot në protestë kundër vendimit të qeverisë për të...