MENU
klinika
"Nevojitet një bashkëbisedim i hapur"

Marrëdhëniet me Kishën Ortodokse Serbe/ Kurti: Presidenti i Serbisë nuk është patriark, as patriarku president

Tronditëse!

Mbeti e vdekur në vend, identifikohet banakierja që ra viktimë e atentatit në Don Bosko

Atentati i mbrëmjes së djeshme në një lokal pranë xhamisë në zonën e Don Boskos...

Saimir Tahiri nuk ishte i pranishëm

Vendimi i Gjykatës së Elbasanit për ish ministrin e Brendshëm

Seanca shtyrë përsëri gjyqi në Gjykatën e Elbasanit, ku ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, kërkon...

"Edhe përparësen e stetoskopin e blejnë vetë"

Largimi i mjekëve nga Shqipëria/ Alimehmeti: S’ka pasur asnjë reflektim nga qeveria!

Mjeku Ilir Alimehmeti thotë se qeveria nuk ka bërë asnjë reflektim për të parandaluar largimin...

Ja propozimi ynë për ju

7-8 Marsi/ Tregoni dashurinë që keni për mësuesen, nënën, bashkëshorten dhe motrën me dhuratën e duhur

A ka njerëz më të përkushtuar se sa mësuesit që bëjnë të pamundurën që nxënësit...

"Teleshëndet" nga SIGAL UNIQA

E vetmja platformë në Shqipëri që sjell mjekun në celularin tuaj

Nëse ka një arsye shumë të fortë pse edhe pas 24 vitesh nga themelimi SIGAL...

Analiza nga VOA

Origjina e virusit mbetet ende mister dhe tre vjet pas pandemisë

Qëkurse shpërtheu Pandemia Covid 19, një pyetje ka mbetur ende pa përgjigje: a e kishte...

Përfundon pa komunikatë të përbashkët

Dështon samiti i G20: Asnjë konsensus për luftën në Ukrainë

Një takim i ministrave të financave dhe shefave të bankave qendrore nga ekonomitë kryesore të...

Pak para krimit ishte me…

Vrasja aksidentale e shqiptarit në Athinë, kush është gruaja misterioze që ka vënë në lëvizje policinë

Përplasja me armë e grupeve kriminale shqiptare, që përfundoi me vdekjen aksidentale të 40-vjeçarit shqiptar...

Protesta e opozitës përpara parlamentit

Akset rrugore ku do të ketë kufizim të qarkullimit të automjeteve

Disa rrugë në kryeqytet do të jenë të bllokuara për shkak të protestës së thirrur...

Vizita e papritur në Kiev

Mesazhi i Biden nga Ukraina: I kujtojnë botës çfarë është guximi!

Presidenti i SHBA, Joe Biden ka kryer një vizitë të papritur në Ukrainë ditën e...

“Shqetësim mungesa e operatorëve”

KQZ: Na duhen 5 mijë të rinj!

Të ikurit e të rinjve apo mosdëshira për tu përfshirë në procese zgjedhore po shqetëson...