MENU
klinika
Ja çfarë shkruante

Vdekja misterioze e Navalny, zbulohet letra e tij e fundit nga burgu në Siberi

"Ka nis beteja pa kthim për shpëtimin e Shqipërisë"

Meta reagon nga Egjipti: Protestë madhështore!

Pas protestës së opozitës, ka reaguar kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta. Në një...

Ç'po ndodh me ish-krerët e UÇK-së?

Pas Thaçit, edhe Rexhep Selimit i largohet njëri nga avokatët kryesor

Ish-krerët e UÇK-së të cilët po gjykohen në Hagë, kohëve të fundit përveç procesit gjyqësor...

'Trojan'

Përdoruesit e iPhone të rrezikuar nga virusi që depërton në llogaritë bankare

Shumë njerëz zgjedhin të jenë përdorues të iPhone në vend të telefonave Android për shkak...

Konferenca e Sigurisë në Mynih

Zelensky: Putini ka dy opsione, në Hagë ose të vritet nga një bashkëpunëtor

Putini ka vetëm dy opsione: ‘të përfundojë në Hagë (në Gjykatën Penale Ndërkombëtare) ose të...

Temat e diskutimit

Rama në Bruksel, takim me Charles Michel dhe Ursula von der Leyen!

Kryeministri Edi Rama, pas vizitës së tij në Dubai, ka udhëtuar këtë të mërkurë drejt...

Heqja e dinarit serb

O’Brien kërcënon Kurtin: Nëse nuk na trajton si partnerë, harroje mbështetjen e SHBA!

Ai kuptoi shqetësimet, premtoi se do të punonte për to, por qartazi vendosi miratimin e...

Reagime të ashpra në Evropë

Kërcënimet e Trump/ Borrell: NATO nuk funksionon në varësi të humorit të presidentit të SHBA-ve

Kërcënimet e ish-presidentit të SHBA-ve, Donald Trump kanë ngjallur reagime të ashpra në Evropë. Udhëheqësit...

Diagnostikimi me kancer

Frikë për fatin e Mbretit Charles III, Princ William merr përsipër disa nga detyrat e tij

Trashëgimtari i fronit britanik, Princi William i Uellsit, do të marrë përsipër disa nga detyrat...

Reagon ashpër Irani dhe Siria

Hakmarrja amerikane/ Iraku paralajmëron për pasoja katastrofike për rajonin,

Ministria e Jashtme e Irakut ka thirrur të dërguarin e SHBA-së në Bagdad për të...

'Aromë' lufte në Ballkan

Moska “sulmon” Kosovën dhe SHBA-në: Duan të shfarosin miqtë tanë serbë!

Maria Zakharova akuzoi Kurtin se po armatos policinë e Kosovës dhe po vendos shërbimin e...