MENU
klinika
Emrat

Presidenti Meta shpall kandidatët për Gjykatën Kushtetuese

Mos i mbani lotët

Pesë problemet që e qara mund t’jua zgjidhë!

Sidoqoftë, shoqëria shpesh e sheh të qarën si një shenjë dobësie. Por nëse ju vjen...

Dr Edmond Nuellari

Përgjigjet kirurgu vaskular/A ndikojnë udhëtimet në shfaqjen e variceve?

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet...

Problemi që i shkakton Trump-it

Banka Qëndrore e Brazilit uli përqindjen e interesit

Banka qëndrore e Brazilit uli përqindjen e interesit më kryesor për të katërtën herë rradhazi,...

"Serbia ka kryer spastrime etnike"

Dëshmoi para Speciales, Kadri Veseli nuk “dorëzohet”

Kryetari i Partisë Demokratike në Kosovë, Kadri Veseli ka qëndruar mbi tri orë te Zyra...

Fitimi

Për herë të parë pas 1940, Amerika eksporton naftë

Për herë të parë që prej vitit 1940, për plotë një muaj, Amerika eksportoi më...

Ngërçi i Gjykatës Kushtetuese

Ambasada amerikane: Drejtojuni Komisionit të Venecias!

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka reaguar mbi përplasjet e institucioneve në lidhje...

"Ja pse zgjodha..."

Arbana Osmani tregon sekretin e ‘shëtitjes’ së librit në çdo vend ku ka shqiptarë

Panairi i Librit është eventi më i rëndësishëm i vitit për librin dhe mbledh botimet...

Ja pse...

Mos i pastroni duart shpesh me letra të lagura!

Letrat e lagura mund të na shpëtojnë në shumë raste, por ato nuk janë fare...

Takimi 'Ti zgjedh'

PS voton më 16 nëntor/ Spiropali: Krenarë për 6 vjet qeverisje

Nga Parku Olimpik, Partia Socialiste po organizon takimin ‘Ti Zgjedh’ e me strukturat e saj...

"E vetmja e ardhme e Shqipërisë është Europa"

Meta takohet me arbëreshët e rajonit të Puljas

Në kuadër të nismës së ndërmarrë prej  Tij “U’ jam Arbëresh”, Presidenti i Republikës, Ilir...

'Pushton' tokat bujqësore

Ishmi del nga shtrati, përmbyt fshatrat

Për shkak të rreshjeve të shiut gjatë 24 orëve të shuara lumi Ishëm ka dalë...