MENU
klinika

Publikon foto

Keisi Medini siç nuk e keni parë kurrë…

22.06.2019 - 16:38

Vajza e Sabianit, Keisi Medini është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Për postimet e saj me foto provokuese apo edhe për jetën e saj private.Këngëtarja dhe modelja simpatike, ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen për shkak të një fotoje të guximshme.

Ndonëse shumë VIP-a e kanë problem të postojnë foto të tyre pa make up, duket se Kejsin nuk e komplekson aspak kjo gjë.

Në një imazh të publikuar, së fundmi në Instagram, ajo shihet që nuk ka përdorur make up…

Dhe duhet ta themi se duket shumë bukur, pa dalluar shumë nga si jemi mësuar ta shohim. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Do të jetë një nga komeditë më të bukura"

Bes Kallaku zbulon detaje nga projekti që pritet të vijë…