MENU
klinika

Pazaret e drogës

Të shtëna me armë në mes të Lushnjës

16.06.2019 - 06:29

Një konflikt mes dy te rinjve në Lushnje ka përfunduar me të shtëna armësh.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë tejet të frekuentuar në shetitoren e hyrjes veriore të Lushnjes.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga të shtënat pasi dy plumbat kanë dëmtuar vetëm dy mjete të parkuara.

kolana e librave

Konflikti dyshohet se ka ndodhur për prishje pazari droge.

Policia ka rrethuar vendin e ngajres dhe ka ngritur postblloqe për të kapur personat e konfrontuar me armë.