MENU
klinika

Kush nuk do e donte?

E keni parë jahtin e ri të Butrintit?

12.07.2019 - 15:21

Sic e dimë, jeta luksoze e vipave shqipëtar gjithmonë nuk mund të kaloje pa u vënë re

Kësaj here bëhet fjalë për një nga këngëtarët më të dashur për publikun, e sidomos nga gjinia femërore.

E kush tjetër përveç Butrint Imerit, ku bukuria dhe talenti rrinë më së miri tek ai, ku vitin e kaluar ka pasur një numër të madh koncertesh dhe ka sjellë disa projekte muzikore mjaft të suksesshme për fansat e tij .

Edhe këtë vit ai është një nga artisët më të kërkuar të estradës.

Në faqen e tij zyrtare në Insttagram, këngëtari ndan me fansat momente nga jeta e tij , dhe postimi i fundit ka qenë një video ku në të shfaqet jahti i tij luksoz.

Ndërkohë, ai momentalisht është duke e shijuar suksesin e projektit të tij të fundit “Hajt Hajt”, ku vetëm për një muaj ka kap shifrën e plot 12 milionë shikime në YouTube.

Butrinti ka dhënë lajmin se së shpejti do të sjellë këngën e re dhe siç e ka thënë ai është një bashkëpunim që do të shndrrohet në hit.