MENU
klinika

Foto

Shpërthim i fuqishëm në ish-Bllok, dy të lënduar

15.07.2019 - 13:46

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në zonën e ish-bllokut.

Shpërthimi ka ndodhur në rrugën “Vaso Pasha”.

Mësohet se ka shpërthyer një bombol gazi.

Nga shpërthimi dyshohet se kanë mbetur të lënduar dy persona. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN