MENU
klinika

Në takim Stërkaj dhe Doshi

Ç’po ndodh? Rama mbledh koordinatorët në Velipojë

20.09.2019 - 11:03

Kryeministri Rama teksa ndodhet në Velipojë do të mbledhë Këshillin Koordinues për Rajonin e Veriut.

Mësohet se në këtë mbledhje merr pjesë edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili është njëherësh edhe koordinator politik i PS për qarkun e Lezhës.

Në mbledhje marrin pjesë edhe kreu i Bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu dhe deputetët Paulin Stërkaj, Luan Harusha dhe Tom Doshi.