MENU
klinika

Zbuloni cilët janë të duhurit...

Fustanet e leshta po bëjnë namin këtë vjeshtë

18.10.2019 - 17:15

Një nga tendencat më të përhapura të kësaj vjeshte do të jenë fustanet e thurur.

Materiali i tyre është shumë i përshtatshëm për këto ditë të freskëta vere dhe mund të kombinohet lehtësisht edhe për pasdite.

Mjafton një xhaketë lëkure ose xhins dhe do të ndjeheni mjaft komodë.

Stilistët e njohur në të gjithë botën thonë se një fustan i thurur me shtiza nuk del kurrë nga moda dhe duhet ta keni me patjetër një të tillë për këtë vjeshtë.

Më poshtë po ju tregojmë edhe disa modele.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Edhe ju besoj se e keni një të tillë

Rikthehen ‘trastat’, trendi më i ri i këtij sezoni

Zyrtarisht në sezonin e pulovrave

5 trendet që do mbizotërojnë stinën e vjeshtës

Mos harroni goca, orgjnaliteti mbi të gjitha

Ky grimi do t’ju frymëzojë për dasmat që do të keni