MENU
klinika

Dërgohen në spital

Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ në Fier, plagosen 2 shoferët

13.10.2019 - 09:47

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Fier, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Afrim i Ri”.

kolana e librave

mjeti tip ‘Ford’ është përplasur ‘kokë më kokë’ me një ‘Skoda’, ndërsa janë lënduar dy shoferët, përkatësisht shtetasit me inicialet A.Xh., dhe M.F.

Aktualisht ata ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.