MENU
klinika

Dërgohen në spital

Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ në Fier, plagosen 2 shoferët

13.10.2019 - 09:47

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Fier, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Afrim i Ri”.

mjeti tip ‘Ford’ është përplasur ‘kokë më kokë’ me një ‘Skoda’, ndërsa janë lënduar dy shoferët, përkatësisht shtetasit me inicialet A.Xh., dhe M.F.

Aktualisht ata ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.