MENU
klinika

A i drejtohet ai Loredanës?

“Më duaj ose më urrej!” Mozzik tregon ndjenjat…

31.10.2019 - 18:29

Mozzik ka habitur me një postim në Instagram të bërë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Ai ka dhënë një mesazh në mënyrë të drjtpërdrejtë ku thotë: “Më duaj ose më urrej, që të dyja janë ndjenja”, duke kujtuar kështu me plot emocion dhe sakrifica edhe fjalët e nënës kur e bëri të qante dhe lotët e saj, për t’ia kthyer buzqeshjen që meriton.

Akoma nuk e dimë nëse këto janë vargje të këngës “dhelpër dinake” që pritet të dalë më datë 9 nëntor apo një dedikim i drejtpërdrejtë për Loredanën. 

“Do të qëndroj pa lëvizur karakterin vetëm duke forcuar atë, do i qëndroj besnik sakrificave të mija falë atyre që jam këtu… Do i rikujtojë të gjitha momentet e hidhura , në momentet më të mira që ta di që ato po nuk i mbajte mirë do ikin e nuk kthehen më.Do eci kryelartë pa ndalur epshin për sukses. Do kujtoj fytyrën e nanës kur e bëra të qante e si lotëve të saj i shpalla luftë që t’ia kthej buzëqeshjen ngaqë meriton…Më duaj ose më urrej që të dyja janë ndjenja”, ka shkruar Mozzik.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Tashmë s'ka asnjë keqkuptim

U tha që u nda nga Loredana, reagon Mozzik


Shkak tradhtia? Në një romancë prej më shumë se 1 viti

Adrola Dushi i jep fund lidhjes me reperi!

“Shyqyr që nuk e kishe biletën e kthimit”

Opinionisti i “BBVIP” debaton keq me Albin Nakon!