MENU
klinika

Fifi ka dy fjalë

Skandali i mashtrimit/ Loredana anulon koncertet, por jo Mozzik

24.05.2019 - 10:39

Për shkak të përfshirjes se saj në skandalin e madh të mashtrimit,  Loredana ka qenë në qendër të mediave e ndërkohë duke qenë se këto javë nuk kanë qenë aspak të qeta për të, ajo ka vendosur që t’i anulojë koncertet.

Pa diskutim që ky lajm i ka hidhëruar fansat e këngëtares, mirëpo partneri i saj, reperi Mozzik ka bërë totalisht të kundërtën.

Ai i ka kënaqur pa masë fansat e tij me lajmin e gëzueshëm se do të publikojë një këngë së shpejti që me shumë mundësi pritet që të jetë hiti i kësaj vere.

Ndërkohë një mesazh e ka patur edhe Fifi për këngëtaren ku duket se e inkarajon të harrojë çfarë ndodhi dhe të vazhdoj përpara.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Skandali vazhdon, e padit edhe avokati

U arrestua për mashtrim, reagimi i parë i Loredanës