MENU
klinika

"Sakrifica baballarësh"

Rudina rrëfehet për të shoqin dhe vajzën e saj

01.10.2019 - 18:06

Ditën e sotme, gjatë transmetimit të emisionit të saj të pasdites, moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar dhe një informacion që i përket jetës së saj personale.

I ftuar në studio ishte Dj i njohur Vicky dhe një ndër tematikat e trajtuara ishte dhe familja.

Vicky tregoi se ai dhe i biri i tij ndajnë të njëjtën ditëlindje. “Ishte një bekim dhe dhurata më e bukur që mund të merrja për ditëlindje, por tani kam kuptuar që askush nuk më uron mua se të gjithë e kanë mendjen te djali”, u shpreh ai.

Teksa dëgjoi këtë rrëfim, Rudina zbuloi se i shoqi saj, Xhavit Bajrami dhe vajza e tyre Mia, e kanë ditëlindjen me një ditë diferencë.

kolana e librave

“Edhe bashkëshorti im gjendet gati në të njëjtën situatë. Ata në fakt e kanë me një ditë diferencë. Po festa bëhet për vajzën, kurse për bashkëshortin mbetet vetëm torta.

Është një sakrificë kjo që e bëjnë me qejf baballarët”, u shpreh Rudina në studio.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"Po kursej, dua të hap diçka timen"

Nevina Shtylla tregon rrogën dhe shpenzimet

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

Për kushërirën që u nda nga jeta!

Historia e dhimbshme pas këngës së Aurelës

Manushi e detyron të heqë këpucët

Alesia Bami: “Jetoj me 40 mijë lekë”!