MENU
klinika

Ngjarja e rëndë në Lagunën e Karavastasë

E goditi rrufeja teksa peshkonte, humb jetën 46-vjeçari

10.11.2019 - 13:33

Nje 45-vjecar ka humbur jeten teksa peshkonte, pasi dyshohet se e ka goditur rrufeja. Ngjarja ne fjale ka ndodhur ne orët e para të mëngjesit, në Lagunën e Karavastasë.

Burime zyrtare nga policia thane se është gjetur pa shenja jete shtetasi me inicialet A.Sh, 46 vjeç, banues në Divjakë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se ky shtetas ka qënë duke peshkuar me varkë në lagunën e Karavastasë dhe gjatë natës dyshohet të jetë goditur nga një shkarkesë elektrike (rrufe).

Ndërkohë, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.