MENU
klinika

"Çdo vit kushtet shtohen"

Meta: Po të kishte Rama mbështetjen e ndërkombëtarëve do ishin hapur negociatat

18.11.2019 - 21:53

“Po të kishte Rama mbështetjen e ndërkombëtareve do ishin hapur negociatat”, kështu u shpreh në Open, presidenti Ilir Meta.

“Shikoni kushtet, për çdo vit ato shtohen”, tha Meta.
Gjithashtu, ndër të tjerash presidenti tha: “Donald Lu më ka kërkuar falje dhe thoshte se i deziformonte PS-ja”.

“I kam përkëledhur më shumë seç duhet këta…Unë do jem shumë i qartë për cilindo vagabond kombëtar që mendon se mund të poshtërojë popullin shqiptar”, tha Meta.

“Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk janë ca diplomatë aty anonim por taksapaguesit amerikan”, shtoi ai.