MENU
klinika

Detajet

Paniku nga termeti, banori hidhet nga ballkoni, ndërron jetë

26.11.2019 - 06:55

Në qytetin e Kurbinit mësohet se si pasojë e termetit ka humbur jetën një qytetar.

Mësohet se banori në Kurbin është hedhur nga banesa për shkak të panikut nga termeti.

Këtë informacion e ka konfirmuar dhe Ministria e Mbrojtjes.

“Sipas informacioneve te deritanishme, nje person ka humbur jeten ne Kurbin pasi eshte hedhur nga banesa per shkak te panikut”, bën të ditur ministria e Mbrojtjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Shembet restoranti i njohur

Tërmet i fuqishëm, dëme dhe viktima