MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

09.12.2019 - 08:31

Sot e hënë, dt. 09 Dhjetor 2019, priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

kolana e librave

në bregdet: 9 / 16 °C;
në vendet e ulëta: 6 / 15 °C;
në vendet malore: 1/ 9 °C;

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

"2020-ta s’do jetë vetëm viti i rindërtimit"

Nga lufta “anti-KÇK” te Reforma Zgjedhore, Balla tregon prioritetet

Hajdari: Do të luftoj fort që shqiptarët të votojnë…

“Zgjedhorja’ mos të kthehet në pazar mes palëve”

"21- vjeçarja nga Durrësi i shpëton paralizës"

‘Zgjodhi të operohet në Shqipëri’, Manastirliu publikon rastin