MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

09.12.2019 - 08:31

Sot e hënë, dt. 09 Dhjetor 2019, priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C;
në vendet e ulëta: 6 / 15 °C;
në vendet malore: 1/ 9 °C;

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.

Si është situata në spitalet COVID, sa pacientë janë të intubuar dhe në terapi intensive?

146 raste të reja me COVID në vend, 6 pacientë humbin jetën gjatë 24 orëve

“E inauguruan me daulle dhe e quajtën punë të kryme”

Rama ‘thumbon’ ashpër opozitën dhe prezanton projektin strategjik

"Kjo punë nuk është bërë siç duhet, parimet e mjekësisë janë shkelur rëndë"

Putin aprovoi vaksinën kundër Covid-19, mjeku rus jep dorëheqjen