MENU
klinika

Përgjigjet mjekja e përgjithshme

Herë pas here kam hundët e bllokuara dhe dhimbje të madhe koke

13.01.2020 - 11:27

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet mjekut dhe pacientit.

Nëse keni ndonjë pyetje, për gjithçka që ju shqetëson në shëndetin tuaj, këtu do të merrni përgjigje nga mjekë me eksperiencë, pa rezervime takimesh dhe duke shmangur radhët e gjata.

Pacienti: Jam një djalë 19 vjeç kohë pas kohe kam hundët e bllokuara si dhe dhimbje të madhe koke rreth hundës  dhe pjesës së përparshme të kokës ndonjëherë dhe temperaturë ndonjëherë nuk më pushon as me qetësues.

Përgjigjet mjekja e përgjithshme: Përshëndetje atëherë si fillim duhet të vizitoheni tek mjeku i familjes i cili më vonë nëqoftëse e shikon të nevojshme do tju udhëzoj për tek mjeku otorinolaringolog i cili do të bëj diagnostifikimin me diafanoskopi,radiografi apo dhe tomografi.

Nëse keni edhe ju pyetje, dhe doni të merrni një përgjigje të shpejtë nga mjekët e “spitalit tonë online”, klikoni këtu. Identiteti juaj do të mbetet anonim.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Më i përhapuri në këtë stinë

Çfarë duhet të dini për infeksionet e sinusit