MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

17.01.2020 - 08:08

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e premte, dt.17 Janar 2020, nuk priten reshje.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 3 / 13 °C
në vendet e ulëta: 2 / 12 °C
në vendet malore: 0 / 7 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.