MENU
klinika

Armina nuk martohet

Nuk ka dasmë në 2020!

05.01.2020 - 09:21

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë përfolur se do të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre.

Por me sa duket, as këtë vit nuk do të kemi dasmë. E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Armina zbuloi arsyen përse nuk do të bëjë dasmën e shumëpërfolur.

“Duhet të jemi të dy gati dhe kjo do kohë organizimi. Në 2020 nuk ka dasëm!”, kështu u shpreh blogerja e njohur.

 

 

View this post on Instagram

 

2020 my favorite year

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Pra, Armina dhe Shkëlzeni ende nuk janë gati për ditën e tyre të madhe.

Më herët në një bashkëbisedim me ndjekësit, Armina tregoi edhe arsyen përse nuk janë martuar ende.

“Nuk mendoj se martesa është arritje e madhe. Të dy duhemi dhe jemi mirë edhe në bashkëjetesë. Martesa është diçka që thjesht bëhet për qejf, por në të vërtetë nuk tregon asgjë”, u shpreh ajo Armina.

Por atëherë përse 2020-a është viti i saj i preferuar?