MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 13 Shkurt 2020

13.02.2020 - 08:26

Euron e gjejmë sërisht në vlerën e 121.60 lekëve.
Dollari amerikan, ka mbërritur në vlerën e 111.30 lekëve.
Paundi britanik këtë të mërkurë kap vlerën e 143.60 lekëve.
Dollari kanadez, kap vlerën e 83.40 lekëve.
Franga zvicerane, është rritur sot në vlerën e 113.40 lekëve.
Dhe së fundmi jeni japonez në vlerën e 0.93 lekëve.

konica ekonomiakonica ekonomia mobile

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion:

Paga e luftës/ Ndryshon VKM për paketën e dytë

Financat: Kush është pushuar nga puna përfiton 40 mijë lekë

Japoni/ Shifrat e Ministrisë së Ekonomisë

Bie ndjeshëm prodhimi industrial nga COVID-19