MENU
klinika

Presidenca: Mijëra telefonata e sms për 2 marsin

“Program të veçantë për të gjithë bashkatdhetarët që vijnë nga jashtë”

29.02.2020 - 17:41

Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi i ka bërë thirrje të gjithë bashkatdhetarëve që vijnë në Tiranë për të marrë pjesë në manifestin e 2 marsit, që të organizohen për t’u njohur me një program të veçantë.

Teksa nënvizon faktin se ka pasur mijëra telefonata, Blushi thekson se qytetarët do të njihen me detajet e protokollit përmes disa kontakteve të vëna në dispozicion nga Presidenca.

Reagimi i Blushit:
Për të gjithë bashkëatdhetarët që po vijnë nga SHB, Kanadaja, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Gjermania, Franca, Zvicra, Irlanda, Holanda, Austri, Belgjika, Greqia, Turqia dhe vendet e tjera, Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do ketë një program të veçantë.
Për t’ju njohur me detajet e protokollit për datën  2 mars, ju lutemi të gjithë bashkëatdhetarëve që po vijnë nga jashtë, të kontaktojnë:
-Këshilltaren për Çështjet Sociale, znj.Brunilda Paskali
Numër celulari: +355692075961
-Drejtorin për Marrëdhëniet me Jashtë, z.Edvin Shvarc
Numër celulari: +355692046332
Të gjithë bashkëatdhetarët, mund të na kontaktojnë edhe në adresën e email në dispozicion:
[email protected]

Për shkak të mijërave telefonatave dhe mesazheve të mbërritura deri tani në numrat e grupit organizator të vëna në dispozicion për të gjithë shqiptarët dhe bashkatdhetarët:
-Këshilltari për Mbrojtjen, z.Dedë Prenga
Numër celulari: +355699848359
-Këshilltari për Emergjencat Civile, z.Shemsi Prençi
Numër celulari: +355696067755
-Këshilltari për Pushtetin Vendor, z.Ylli Asllani
Numër celulari: +355692053488
Ju bëjmë me dije se tashmë, për shkak të fluksit të jashtëzakonshëm në dispozicionin tuaj do të jenë edhe dy numra të rinj, të disponueshëm 24/24 orë, ku mund të na telefononi, dërgoni sms dhe të na shkruani në aplikacionet Whats App dhe Viber në çdo moment, për çdo informacion dhe ide tuajën:
– +355693435861
– +355693354269
Gjithashtu, për të gjithë shqiptarë, janë në dispozicion edhe adresat e email ku mund të na kontaktoni:
[email protected]
-besë[email protected]
Ju Mirëpresim të gjithëve më 2 Mars!
Së bashku në pranverën kuqezi!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Zëdhënësi i Metës i përgjigjet me disa pyetje Ballës

“Ke kohë deri në 2 mars të marrësh kthesën e radhës”

Meta: Jam para jush për të sjell prova të reja...

“Zero shqetësim, zero frikë për sigurinë në 2 mars!”