MENU
klinika

Nëse dhe ju "refuzoni" ngjyrën e kuqe

Shën Valentini po vjen e s’dini ç’të vishni? Ja disa ide

13.02.2020 - 10:57

Është koha e printit animal, dhe e ngjyrës rozë, sepse konsiderohet mëse e përshtatshme për rastin. Le të jetë ca e fortë dhe e guximshme, ju doni të bini në sy!

Lëkura ju nxjerr nga “halli“, sepse shkon shumë mirë për një situatë të tillë. Për një look “glamour“, zgjidhni ngjyrën e zezë.

Fustani i shkurtër xhaketë po “bën namin“ së fundi dhe shihet si trend i përshtatshëm për të gjithë

Ngjyra nude ju nxjerr nga situata e do t`ju bëjë të dukeni e sofistikuar

Por sado e cuditshme të tingëllojë, këshillohet dhe kostumi, ku do të preferohej ai i zi ose në ngjyrë pastel.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Ne ndjekim përgjithmonë tendencat...

13 gabimet në veshje që prishin pamjen e burrave