MENU
klinika

Policia u lajmërua nga…

I zhdukur prej 3 ditësh, 55-vjeçari nga Vlora gjendet i varur

07.02.2020 - 21:19

Është gjendur i vdekur në kodrat e Xhyherines shtetasi Arjan Berberi, i cili rezultonte i zhdukur prej 3 ditësh.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Berberi ishte larguar nga shtëpia e tij në lagjen Pavarësia pasditen e 4 shkurtit dhe që nga ajo ditë nuk ishte parë më.

Pas denoncimit të bërë nga familjarët e tij, policia u vu në lëvizje. Ka qenë një bari i zonës që ka njoftuar policinë ditën e sotme, se kishte gjetur një person të varur në degën e një ulliri.

Pas verifikimit nga familjarët rezultoi se ai ishte shtetasi Arjan Berberi. Ky i fundit vuante nga çrregullime mendore pas divorcit dhe kthimit nga Italia që në vitin 2001.

shoqërohen 12 persona! Kontrolle në disa banesa!

Ekzekutimi i Tauland Gjikajt në Vlorë

Autorët kanë qenë shokë me Tauland Gjikajn

Zbulohet arsyeja e vrasjes së 31-vjeçarit në Vlorë

arrestohet 43-vjeçari në Fier

Ngacmoi seksualisht një 13-vjeçare